Kwas alfa liponowy

Kwas alfa liponowy

ALC  blokuje działanie wolnych rodników, & nbsp; to znaczy jest przeciwutleniaczem. To  jej umiejętności i  stosowany w leczeniu & nbsp; wszystkie rodzaje  skomplikowane  choroby.

Właściwości chemiczne tego przeciwutleniacza pozwalają na jego wchłonięcie przez komórki nerwowe, komórki mózgu i wątroby.

ALA pomaga przekształcać cukry w energię, poprawiając metabolizm.

p>

Może zapobiegać rozwojowi zaćmy, spowalniać proces starzenia, chronić wątrobę przed szkodliwym działaniem alkoholu, zmniejszać złogi tłuszczu.

Zapobiega gromadzeniu się cukru we krwi. Nadmiar cukru może powodować cukrzycę i uszkodzenia skóry.

Dlaczego  uszkodzenie skóry? Ale ponieważ cukier wiąże się z kolagenem, w wyniku czego kolagen traci swoją elastyczność i jędrność, więc skóra staje się sucha i pomarszczona.

ALC może nie tylko zatrzymać ten proces, ale także go odwrócić.

Ten  kwas zachowa młodość skóry, dlatego jest tak aktywnie wykorzystywany w kosmetologii.

 Może być stosowany do usuwania zmarszczek, zmieniając w ten sposób babcię w dziewczyna. Usuń brzydkie  blizny i blizny. Kwas alfa-liponowy jest stosowany w leczeniu chorób skóry .

Kwas liponowy  ma właściwości przeciwzapalne.

Ochrona wątroby i całego naszego organizmu przed wszelkiego rodzaju toksycznymi substancjami to kolejna funkcja tego kwasu.

 

 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.