Arginina

Arginina

Arginina – jest to najsilniejszy znany do tej pory kwas sercowy. Arginina może obniżać poziom cholesterolu, a u osób z wysokim poziomem cholesterolu ta substancja sprzyja zdrowemu mikrokrążeniu, co zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi. Można więc powiedzieć, że arginina chroni osoby, które mają predyspozycje przed zawałami serca i udarami mózgu.

Arginina tworzy tlenek azotu, który poprawia przepływ krwi i te właściwości substancji są aktywnie wykorzystywane w medycynie (i karetkach pogotowia ratunkowego). pomocy) na całym świecie.

Ten aminokwas jest również niezbędny w procesach regeneracji po urazach, w gojeniu się ran, a także w niezbędnej silnej obronie immunologicznej organizmu. Arginina – to doskonała "konstrukcja" materiał, który wspiera tkankę mięśniową, a także może zamieniać się w ornitynę (również aminokwas), co z kolei stymuluje produkcję hormonu wzrostu.

Lista przydatnych właściwości argininy jest bardzo szeroka. Udowodniono, że substancja ta spowalnia rozwój nowotworów, doskonale pomaga w detoksykacji wątroby, a także eliminuje zaburzenia w nerkach.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.