Facebook Pixel

W linii TM BIOTUS pojawił się nowy produkt - kolagen morski z kwasem hialuronowym i witaminą C

ТМ BIOTUS вышел новый морской коллаген с гиалуроновой кислотой и витамином С

Miesiąc lipiec stał się dla nas przełomowy, ponieważ właśnie wtedy została wydana pierwsza partia Marine Collagen TM Biotus, o której od dawna marzyliśmy.

To dzięki pomysłowi aby stworzyć wysokiej jakości kolagen, który pojawił się na naszym własnym znaku firmowym. „Jako kobieta wypróbowałam wszystkie rodzaje kolagenu w różnych formach i jestem dumna, że teraz Biotus produkuje ukraiński produkt, który nie jest gorszy niż jego amerykańskie odpowiedniki”, mówi Olga Grekulova.

Wśród ukraińskich konsumentów suplement diety Kolagen jest niedoceniany. W krajach zachodnich każda osoba powyżej 30 roku życia zdaje sobie sprawę z właściwości kolagenu i korzyści z jego suplementacji. Osoby prowadzące aktywny tryb życia rozumieją, że to właśnie kolagen jest podstawą tkanki łącznej wszystkich narządów. Kolagen zapewnia siłę i amortyzację stawów i struktury kości, poprawia naprawę ciała i tkanek, wspiera wzrost i siłę mięśni.

Kobiety, które chcą zachować młodość, wiedzą jeszcze więcej o kolagenie. Kolagen znajduje się w głębokich warstwach skóry wraz z elastyną tworząc jej oprawę, dzięki czemu skóra wygląda elastycznie i ujędrniona. Nasz organizm produkuje kolagen naturalnie, do 25 roku życia nie ma problemów z kolagenem, ale z wiekiem jego ilość maleje. Utrata kolagenu powoduje starzenie. Tworzą się zmarszczki, skóra wysycha, włosy stają się cienkie i matowe, paznokcie stają się kruche, stawy sztywnieją, a ciało traci jędrność i kształt, więzadła tracą integralność i zdolność powrotu do pierwotnego stanu.

” Nasz Kolagen Morski jest dodatkowo wzmocniony witaminą C i kwasem hialuronowym. Witamina C w składzie poprawia syntezę kolagenu i zwiększa jego skuteczność – wyjaśnia O lga Grekulova. „Dlatego, przestrzegając regularnego schematu przyjmowania Kolagenu Morskiego, zapewniamy niezbędne wsparcie dla organizmu, utrzymujemy elastyczność mięśni i nasze naturalne piękno”.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.