Akcja charytatywna BIOTUS i Fundacji Starek przyniosła pierwsze efekty

blagotvoritelnaya-akcziya-biotus-i-fonda-starenki

Z przyjemnością poinformujemy Cię, że kampania charytatywna biotus i Fundacja Starenki przyniosła pierwsze wyniki. Z dumą możemy powiedzieć, że udało nam się zebrać fundusze na 360 zestawów masek ochronnych dla osób starszych, które są zarejestrowane w ośrodkach terytorialnych ochrony społecznej populacji. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych recenzji i słów wdzięczności od naszych klientów, którzy dzielą z nami naszą społeczną odpowiedzialność.

Wkrótce przeniesiemy wszystkie zestawy do funduszu Starenki i pokażemy raport fotograficzny.

Starsi ludzie - właśnie kategoria wymaga zwłaszcza opieki i jest najbardziej oburzona w okresie pandemii koronawirusa.

Zespół Biotus postanowił regularnie przechowywać takie akcje, przenosząc niezbędne środki w celu ochrony i utrzymania zdrowia osobom najbardziej potrzebnym.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w kampanii charytatywnej Biotus i Starenki Foundation

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.