Akcja charytatywna BIOTUS i Fundacji Starek przyniosła pierwsze efekty

blagotvoritelnaya-akcziya-biotus-i-fonda-starenki

Z przyjemnością informujemy, że akcja charytatywna BIOTUS i Fundacji Starek przyniosła pierwsze efekty. I możemy z dumą powiedzieć, że udało nam się zebrać fundusze na 360 kompletów masek ochronnych dla osób starszych, które są zarejestrowane w terytorialnych ośrodkach ochrony socjalnej ludności. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii i słów wdzięczności od naszych klientów, którzy dzielą się z nami naszą społeczną odpowiedzialnością.

Wkrótce przekażemy wszystkie zestawy Fundacji Starek i pokażemy Wam fotoreportaż.

Osoby starsze to kategoria, która wymaga szczególnej opieki i jest najbardziej zagrożona podczas pandemii koronawirusa.

Zespół BIOTUS postanowił przeprowadzać takie akcje regularnie, przekazując niezbędne środki aby chronić i utrzymać zdrowie tych, którzy są bardziej wszystkim, czego potrzebujesz.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji charytatywnej BIOTUS i Fundacji Starek

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.