Projekt charytatywny BIOTUS & STARENKI potrwa od 15 do 31 sierpnia

Благотворительная акция Биотус

Z przyjemnością informujemy, że od 15 sierpnia do 31 sierpnia klienci BIOTUS automatycznie stają się uczestnikami akcji charytatywnej. W tym okresie wyślemy 1 hrywnę. od każdych 100 UAH. w twoich opłaconych zamówieniach - na zakup ochronnych masek medycznych dla osób starszych, które są zarejestrowane w terytorialnych ośrodkach ochrony socjalnej ludności.

Zestawy masek medycznych zostaną zakupione i na początku września przekazane do fundacja STARENKI, zespół wolontariuszy opiekujących się samotnymi osobami starszymi. Fundacja tworzy specjalne pakiety pomocy i dostarcza je osobom w wieku 60+ z emeryturą do 2000 UAH. miesięcznie., bez dzieci, wnuków i innych krewnych, którzy udzielają pomocy.

Osoby starsze są dokładnie tą kategorią, która wymaga szczególnej opieki i jest najbardziej zagrożona podczas pandemii koronawirusa. Zespół BIOTUS postanowił regularnie organizować takie promocje, przekazując niezbędne fundusze na ochronę i utrzymanie zdrowia tym, którzy go najbardziej potrzebują.

Zrób zakupy do 31 sierpnia, a my zajmiemy się resztą !

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.