Koronawirus [COVID-19] – Najważniejsza rzecz, którą musisz wiedzieć!

Koronawirus [COVID-19] – Najważniejsza rzecz, którą musisz wiedzieć!

BIOTUS przedstawia tłumaczenie filmu o wirusie COVID 19, który otrzymał ponad 22 0000 wyświetleń na YouTube. Film został nakręcony przez kanał & nbsp; Kurzgesagt – W skrócie, został już przetłumaczony na kilka języków i jest teraz dla nas dostępny.

Ten film jest tak dobry, że nawet dzieci mogą (i powinny) go oglądać! Ten film opisuje szczegółowo i w najbardziej przystępnej formie, co się dzieje, a także odpowiada na pytania:

  • W jaki sposób wirus infekuje osobę?
  • Która ścieżka czy wirus trwa? od momentu wniknięcia do naszego organizmu do zakończenia infekcji lub wyzdrowienia?
  • Jak reaguje ludzki układ odpornościowy na wirusa?
  • Jakie jest główne niebezpieczeństwo COVID19 ?
  • Jak nie dopuścić do rozprzestrzeniania się wirusa

Film wyjaśnia, dlaczego potrzebujemy kwarantanny w prosty i jasny sposób: „W szybka pandemia, wiele osób zostaje zarażonych w tym samym czasie. Jeśli liczba stanie się zbyt wysoka, opieka zdrowotna nie będzie w stanie sobie z tym poradzić. Zabraknie środków, zarówno sprzętu medycznego, jak i urządzeń specjalnych, które powinny pomóc. Ludzie umrą nieuzdrowieni. A im więcej lekarzy zachoruje, tym bardziej spadnie poziom opieki medycznej. Jeśli tak jest, to będziemy musieli podjąć straszne decyzje – kto będzie żył, a kto nie. Aby temu zapobiec, świat, czyli każdy z nas    powinien zrobić coś, co spowolni pandemię»

Film opisuje również konkretne działania, które należy wykonać, aby chronić siebie i swoją rodzinę przed infekcją -   „Choć brzmi to banalnie, najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, jest mycie rąk. Mydło to dość potężna broń. Koronawirus ukrywa się w tak zwanej „warstwie tłuszczu”. Mydło rozpuszcza ten tłuszcz. Następnym krokiem będzie dystans społeczny, który nie jest zbyt miły, ale konieczny. Oznacza to: żadnych uścisków, żadnych uścisków dłoni. Na wyższym poziomie mamy blokady, które mogą oznaczać wszystko, od zakazów podróży po dosłowną zasadę pozostawania w domu”.

I pamiętaj: w takie dni jak ten wszystko jest realne w naszych rękach, jak w dosłowny sens i przenośny! Więc myj ręce i bądź zdrowy. Z poważaniem BIOTUS - oficjalna rezydencja witamin

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.