Cyto Pharma - jakość i naturalność

Cyto Pharma - jakość i naturalność

Trochę historii

В W 1971 Cyto Pharma rozpoczęła swoją działalność. Specjalizowała się w produkcji leków. Na podstawie kilkudziesięcioletniej działalności marki udowodniono, że jej produkty to wysokiej jakości produkty z naturalnymi substancjami. Z biegiem czasu produkty Cyto Pharma zostały docenione przez konsumentów na całym świecie, którzy prowadzą zdrowy tryb życia.

O nas

Cyto Pharma jest światowym liderem w branży farmaceutycznej i medycznej, firmą o wysokiej jakości produktów, uznaną na całym świecie i czterdziestoletnim doświadczeniu w branży.

Firma jest największym na świecie producentem takiej substancji jako amigdalina. To wyjątkowy suplement z pestek owoców. Możesz również spotkać się z inną nazwą tego produktu, taką jak letril, witamina B17 lub amigdalina. Ale najczęściej używana nazwa to witamina B17.

Inne marki, które wytwarzają produkt amigdalinowy, nie zawierają jakości, czystości i struktury . Cyto Pharma zobowiązuje się do dostarczania tylko najlepszych suplementów i leków wspierających zdrowie swoich klientów.

Celem firmy jest opracowywanie naturalnych produktów z najlepszymi jakość, z zachowaniem wszelkich standardów produkcyjnych.

O produkcie

Ponieważ Produkcja Cyto Pharma opiera się na produkcji witaminy B17, amigdaliny, wtedy warto o tym porozmawiać bardziej szczegółowo.
Ten suplement to unikalny dietetyczny produkt spożywczy, który składa się z dwóch cząsteczek glukozy, cząsteczki kwasu cyjanowodorowego i cząsteczki przeciwbólowej . Składniki te znajdują się w naturalnych produktach, takich jak jagody i owoce, koniczyna i fasola.

Dzięki właściwościom leczniczym amigdalina pomaga ludziom w walce z nowotworami. Dlatego nazywana jest witaminą przeciwnowotworową. Badania laboratoryjne przekonały naukowców, że B17 jest w stanie wzbogacić tlenem obszary uszkodzone przez nowotwór, a tym samym zwiększyć skuteczność tradycyjnego leczenia. Ale po otrzymaniu wyników badań naukowcy zauważyli inny wpływ na guzy nowotworowe. Dlatego nie można powiedzieć, że amigdalina niszczy komórki w 100%.

Zaleca się również stosowanie witaminy B17 jako środka zapobiegawczego dla osób cierpiących na choroby układu krążenia. Amigdalina poprawia metabolizm i wzmacnia układ odpornościowy. Produkt składa się z kilku naturalnych i dobroczynnych składników: magnezu, celulozy mikrokrystalicznej i ekstraktu z pestek moreli.
Większość ekspertów zaleca spożywanie od 24 do 35 jąder dziennie. Wśród innych produktów, w których można znaleźć amigdalinę, są kiełkująca pszenica i gryka. Jednak przetworzone zboża tracą swoje właściwości witaminowe. Ale podczas obróbki cieplnej witamina B17 jest w stanie wytrzymać do 300 stopni Celsjusza. B17 zawiera również nasiona truskawek i malin. Naukowcy zidentyfikowali również w tych jagodach środek przeciwnowotworowy, kwas elagowy.

Wspomniana powyżej nazwa witaminy B17, letril, to jest to częściowo syntetyczna formacja amigdaliny. Warto odróżnić te dwie substancje:

  1. amigdalina -pestki moreli ;

  2. letril -produkt przemysłu farmaceutycznego;

 Osiągnięcia firmy

Prowadzone przez biochemika Ernesta Krebsa, przyczynił się do powstania produktów, a mianowicie do identyfikacji witaminy B17 z pestek moreli, Cyto Pharma była pierwszą firmą, która była w stanie uzyskać licencję na ten produkt. On również  stworzył formuły, zaprojektował proces, wymyślił metody i technologię produkcji amigdaliny

Firma ta prowadzi własne badania naukowe, ma ogromną produkcję i wysoki poziom sprzedaży. Cyto Pharma może być również przykładem firmy monitorującej jakość swoich produktów i wprowadzanie innowacji.

Artykuł został napisany przez Pisarz zespołu Biotus. 

 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.