Facebook Pixel

Derma E – dlaczego te kosmetyki?

Derma E – dlaczego te kosmetyki?

Derma E została założona w 1984 roku przez Davida Sterna i dr Lindę Miles z ogromnym pragnieniem oferowania produktów przyjaznych dla środowiska – ukierunkowane i najskuteczniejsze kosmetyki do każdego rodzaju skóry z różnymi problemami. Do dziś ta dewiza jest dla firmy głównym hasłem: produkować ekologiczne i skuteczne kosmetyki do twarzy i ciała, aby kobieta była atrakcyjna i pewna siebie!

Firma Derma E oferuje ponad 90 wyjątkowych produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i dłoni. Kosmetyki zabiegowe wzbogacone witaminami i przeciwutleniaczami rozwiązują różnorodne problemy skórne.  Każdy element został osobiście zaprojektowany przez dr Lindę Miles i wyprodukowany w zakładzie, który nadal jest własnością rodziny. Siedziba firmy znajduje się w południowej Kalifornii w USA.

Jako lekarz medycyny, dr Linda Miles,  wierzy w antyoksydacyjną teorię długowieczności. Opracowała linię kosmetyków, które zapobiegają stresowi oksydacyjnemu  i związane z wiekiem uszkodzenia skóry. Produkty dla skóra twarzyzaprojektowana przy użyciu  silnych przeciwutleniaczy, takich jak astaksantyna, pycnogenol, Ester C i  witamina E. Derma E wykorzystuje witaminy i składniki roślinne, aby rozwiązać szeroki zakres problemów skórnych, takich jak pigmentacja, plamy starcze, blizny, trądzik.

Derma E jest namiętnym zwolennikiem zdrowego stylu życia, dążąc do zdrowego skóra, zdrowe środowisko  środowisko i zdrowy świat!

Korzystając z kosmetyków Derma E, nawilżasz skórę bez użycia parabenów, ftalanów, GMO, glutenu, sodu, laurylosiarczanu, wazeliny, olejów mineralnych i barwników .

Wszystkie produkty są w 100% wegetariańskie i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.