Facebook Pixel

Długie i zdrowe rzęsy!

Długie i zdrowe rzęsy!

Każdy z nas wielokrotnie dostrzegał u niemowląt długie, gęste rzęsy, od których nie sposób oderwać oczu i o których marzy każda dorosła dziewczynka. Spełnienie tego pragnienia jest dość proste! Możesz wydłużyć rzęsy bez szkodliwych chemikaliów, ale z pomocą naturalnych składników.

Jedna z najczęstszych metod, która jednocześnie jest dość prosta &mdash ; nawilżanie rzęs zielona herbata. Ten napój zawiera korzystne związki — flawonoidy. Pomagają poprawić wzrost rzęs. Zaparz filiżankę herbaty, pozwól jej ostygnąć do temperatury pokojowej i za pomocą bawełnianego wacika nałóż ją na okolice rzęs.  

Równie dobre dla zdrowia rzęs jest olejek cytrynowy. Działa antyseptycznie i chroni rzęsy przed zarazkami. Przed zastosowaniem rozcieńczyć oliwa z oliwek, który ochroni Twoje rzęsy przed łamaniem i nada im naturalny połysk.

Również dobre pomocniki dla zdrowia i urody rzęs są serum. Pomagają wzmocnić cebulki rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Do serum będziesz potrzebować olej kokosowy z dodatkiem spadku olejek lawendowy. Olej kokosowy wzmocni Twoje rzęsy, ponieważ zawiera kwasy tłuszczowe, a lawenda zwiększy liczbę mieszków włosowych.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.