Glicyna. Dlaczego jest podawany dzieciom?

Glicyna. Dlaczego jest podawany dzieciom?

Glicyna – jest aminokwasem występującym w wielu produktach spożywczych. Lek nie ma skutków ubocznych i jest bezpieczny, dlatego jest przepisywany nawet dzieciom poniżej pierwszego roku życia. Kiedy przepisuje się glicynę? W przypadku dzieci poniżej 3 lat lek ten jest przepisywany, gdy dziecko jest niespokojne, nie śpi dobrze. W przypadku starszych dzieci substancja ta pomaga lepiej się skoncentrować, poprawia wyniki w nauce, a także wspiera wydajność organizmu dziecka. Klasa pierwsza lub przygotowawcza – jest to poważny test dla układu nerwowego, a oprócz wszystkich obciążeń i lęków często trudno dziecku nauczyć się uczenia się: wytrwałości, długotrwałego skupienia, otwartości na informacje. Jeśli dziecko samo nie radzi sobie dobrze (zazwyczaj zauważają to zarówno nauczyciele, jak i rodzice), lekarz może przepisać glicynę.

Glicyna – jest to całkowicie bezpieczny lek, który nie kumuluje się w organizmie i zaczyna działać natychmiast po podaniu. Jest szybko wydalany i tylko pozytywnie wpływa na układ nerwowy dziecka, nie można się obawiać takich negatywnych skutków ubocznych jak zahamowanie czy senność – glicyna po prostu jej nie ma.

Glicynę można zamówić z dostawą do dowolnego miasta na Ukrainie .

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.