Glutation i jego brak w organizmie

Glutation i jego brak w organizmie

Współczesny świat ma silny negatywny wpływ na ludzkie ciało. Liczba szkodliwych czynników wzrasta tak szybko, że organizm ludzki po prostu nie ma czasu na adaptację i rozwój mechanizmów ochronnych. Potrzebuje pomocy!

Glutathione – jest przeciwutleniaczem, który pomoże ci uporać się z wieloma szkodliwymi wpływami. Wystarczająca ilość tej substancji w organizmie pomoże w walce z szybkim starzeniem się, zmniejszy ryzyko zachorowania na raka, choroby sercowo-naczyniowe, a to jeszcze nie za pomocą glutationu, lek jest również stosowany w leczeniu tych chorób.

W jakich przypadkach zaleca się przyjmowanie leku? Zespół przewlekłego zmęczenia, choroby nerek i wątroby, różne choroby autoimmunologiczne, astma, zapalenie stawów.

Spadek poziomu glutationu w organizmie prowadzi do akumulacji toksyn, co z kolei dodatkowo obniża poziom substancja. Nie da się pozyskać tego przeciwutleniacza z pożywienia, nasz organizm musi samodzielnie wytwarzać tę substancję. Pomocne może być przyjmowanie specjalnych leków.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.