Glukozamina dla sportowców. 2016 i nowe rozwiązania poważnych problemów

Glukozamina dla sportowców. 2016 i nowe rozwiązania poważnych problemów

Częste kontuzje i różne dysfunkcje stawów u zawodowych sportowców są rozwiązywane za pomocą leków przeciwzapalnych, a także witamin, takich jak siarczan glukozaminy, glukozamina i wapń itp.

W 2016 r. nie ma już potrzeby patologii i urazów stawów, uciekania się do rozwiązania chirurgicznego lub przyjmowania sterydów, ponieważ istnieją łagodniejsze preparaty glukozaminy z różnymi dodatkami, które nie powodują skutków ubocznych.

Podczas wysiłku fizycznego , które są stałe dla sportowców, tkanka chrzęstna z wiekiem zużywa się, prowadząc do chorób zawodowych i urazów. Główną funkcją glukozaminy w organizmie (i jest wytwarzana w niewielkich ilościach w komórkach chrząstki) jest stymulowanie produkcji długich łańcuchów cukrowych, które są potrzebne do odbudowy tkanki chrzęstnej. Brak glukozaminy uzupełniany jest przy pomocy specjalnych preparatów, które są teraz dostępne w wyspecjalizowanych sklepach internetowych, takich jak Biotus.  

Zwykle ludzie odczuwają niedobór glukozaminy w wieku emerytalnym, ale w przypadku zawodowych sportowców proces ten zaczyna się dużo wcześniej, dlatego zaleca się profilaktyczne przyjmowanie leku 2-3 razy w roku .

 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.