Facebook Pixel

Chlorella to takie zdrowe zielone algi

Chlorella to takie zdrowe zielone algi

Chlorella – to alga, dzięki której uzyskasz niesamowitą ilość przydatnych pierwiastków śladowych i substancji. Można powiedzieć, że ten wspaniały produkt zawiera prawie cały układ okresowy oraz witaminy: A, B1, B2, B6, C, K, PP, E, B, B 12 i to nie wszystko.

O programie niektóre obszary zastosowania.

Chlorella łagodzi ból, obniża ciśnienie krwi, poprawia odporność i ogólne samopoczucie. Przyjmowanie preparatów zawierających te algi można również stosować przy wysyłaniu metali ciężkich. Wspomaga gojenie ran i regenerację skóry. Może być stosowany w walce z anemią i cukrzycą.

Czy to naprawdę cud? Chlorella może być przyjmowana w postaci proszku lub kapsułek. Fani tej cudownej alg dzielą się w Internecie przepisami na pyszne i zdrowe koktajle. Oto jeden z nich: 1 banan + 200 g truskawek + 1 szklanka mleka (jakiego mleka) + 1 łyżeczka. chlorella + 1 łyżeczka miód. Ubij wszystko w blenderze i ciesz się smakiem i niesamowitymi korzyściami.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.