Facebook Pixel

iHerb: amerykańskie witaminy są bliższe i tańsze

iHerb: amerykańskie witaminy są bliższe i tańsze

Naturalne suplementy diety to atrybut zdrowego stylu życia. W końcu witaminy, minerały i przeciwutleniacze pomagają zachować zdrowie, przedłużyć młodość i aktywność, a także mogą zapobiegać groźnym chorobom. Amerykańskie suplementy diety zajmują główne miejsce na rynku suplementów diety. Jakość surowców, naturalny skład, nowoczesne technologie sprawiają, że są one najbardziej popularne na świecie. Dziś powiemy Ci, dlaczego amerykańskie witaminy stały się bliższe i bardziej dostępne na Ukrainie. Podamy też kilka argumentów przemawiających za tym, dlaczego o wiele bardziej opłaca się zamawiać je na stronie Biotus, a nie na rewelacyjnym iHerbie.

iHerb: znane trudności

W naszym kraju nie ma prawie nikogo, kto nigdy nie słyszał o Eicherb, gdzie można kupić suplementy diety, kompleksy witaminowo-mineralne, superfoods , żywienie sportowe, kosmetyki itp. d. Amerykańska firma iHerb istnieje na rynku od 1996 roku. Działa poprzez kilka centrów dystrybucyjnych w USA i Azji. Firma zdobyła zaufanie milionów ludzi na całym świecie. Ale klienci z różnych krajów często napotykają takie trudności: długie oczekiwanie na zamówienie, a także zawyżone ceny towarów, w tym podatki.

Iherb oferuje ponad 30 000 naturalnych produktów oryginalnych amerykańskich marek, ale oszczędza pieniądze kupując produkty, prawdopodobnie nie odniesiesz sukcesu.

Zobaczmy, dlaczego?

 1. Główna trudność Najczęstszym problemem, z jakim borykają się potencjalni klienci iHerb, są podatki i opłaty celne. Jeśli kupujesz towar o wartości do 100 euro, to nie płacisz cła, a jedynie kwotę za transport. Jeśli kwota zakupów przekracza 100 euro, musisz zapłacić 20% podatku od kwoty, o którą przekroczyłeś 100 euro.

 1. Ze względu na przepisy celne na Ukrainie kwota 1 zamówienia nie może przekroczyć 2 462,35 jenów. Oznacza to, że iHerb ogranicza maksymalną ilość zamówień. Dobry przykład:

 1. Gdy robisz zakupy na stronie iHerb, natychmiast płacisz za towar, podając dane swojej karty bankowej.

 2. Jednocześnie nie masz możliwości skonsultowania interesujących Cię produktów w języku rosyjskim i ukraińskim. Na stronie iHerb można to zrobić wyłącznie w języku angielskim, co nie zawsze jest wygodne dla mieszkańców naszego kraju.

 3. Długo czekasz na swoje zamówienie! Przecież transport na Ukrainę zajmuje około 15-20 dni. Ale są tu subtelności: wszystko zależy od tego, jaki rodzaj usługi preferujesz. Jeśli mówimy o Nova Poshta i Boxberry, to czas oczekiwania wynosi około 14 dni. Jeśli wybierzesz międzynarodową firmę kurierską DHL, paczkę od iHerb otrzymasz w ciągu 5-8 dni roboczych. Ale cena szybkiej dostawy będzie znacznie wyższa. Jeśli transport Nova Poshta będzie kosztował od 100 UAH, to za ekspresową przesyłkę DHL będziesz musiał zapłacić 400 UAH.

Złóż zamówienie na stronie Biotus: znaczące zalety

Biotus to także oryginalne produkty znanych światowych marek - suplementy diety, superfoods, odżywki dla sportowców, kompleksy witaminowo-mineralne, kosmetyki, itp. .

Firma jest oficjalnym dystrybutorem na Ukrainie takich największych producentów: Now Foods, Jarrow Formulas, Doctor's Best, Twinlab, Rainbow Light, Neocell, Nature's Way, Life Extension, Carlson Labs, Healthy Origins , Source Naturals, Planetary Herbals, Thorne Research, MRI, Natrol, ChildLife, Allergy Research Group, Fairhaven Health, Nature's Plus, New Chapter, MegaFood, Bluebonnet Nutrition, Solaray, Thompson, Puritan's Pride.

Korzyści z zamawiania na stronie Biotus

Biotus oferuje amerykańskie Anskie suplementy diety w najlepszych cenach. W przeciwieństwie do iHerb, tutaj możesz zamówić towar na dowolną kwotę. Jednocześnie nie przepłacasz za kosztowną wysyłkę i opłaty celne. Przyjrzyjmy się bliżej, dlaczego bardziej opłaca się zamawiać produkty na stronie Biotus:

 1. W przeciwieństwie do iHerb, nie płacisz dodatkowego cła i możesz złożyć zamówienie na produkty na dowolna kwota.

 2. Oszczędzasz czas! W końcu Biotus posiada wszystkie pozycje w magazynie, co oznacza, że na zamówienie nie trzeba czekać dłużej niż 1-2 dni. Oferujemy następujące sposoby dostawy:

 • Dostawa własna w Kijowie

 • Kurier w Kijowie ;

 • p>

 • Przy dostawie kurierem w Kijowie koszt wyniesie 50 UAH. Płatność jest dokonywana w momencie otrzymania zamówienia.

 • Przy zamówieniu od 1000 UAH wysyłka jest bezpłatna w Kijowie i do oddziału Nowa Poszta na Ukrainie.

 • Dostarczamy towary do krajów WNP

 1. Przed złożeniem zamówienia masz możliwość uzyskania profesjonalnej porady dotyczącej dowolnego produktu od naszych farmaceutycznie przeszkolonych menedżerów, czego iHerb nie ma.

 2. Ponieważ Biotus jest oficjalnym dystrybutorem wielu znanych na całym świecie marek, firma oferuje świetne zniżki na ich produkty.

Drodzy czytelnicy, jak widać, suplementy diety znanych marek stały się na Ukrainie bardziej dostępne. Porównując warunki zakupu i dostawy w Biotus i Iherb, możesz wyraźnie zobaczyć, ile czasu i pieniędzy można zaoszczędzić. Życzymy świadomych zakupów!

Zawartość
 • iHerb: znane trudności
 • Zobaczmy, dlaczego?
 • Złóż zamówienie na stronie Biotus: znaczące zalety
 • Korzyści z zamawiania na stronie Biotus
Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.