Facebook Pixel

Estera C autorstwa Solgar

Estera C autorstwa Solgar

Ester C = 4-krotność wartości największej witaminy C.

Ester-S – najważniejsza witamina C, taka sama jak w wodzie, a więc w tłuszczach. Wyczerpujący przeciwutleniacz, który chroni przed wolnymi rodnikami. Szczególnie wysokie jest zapotrzebowanie na witaminę C u kurcząt, ponieważ jest ona niezbędna do działania układu odpornościowego, niezbędna do formowania i wspomagania udanej tkanki (naczynia krwionośne, suglob, shkiri itp.).

Niezbędne do skutecznego wyciskania innych przemówień (na przykład wypełnienie całą serią aminokwasów).

Ester-S – є opatentowana formuła firmy Solgar, nie zemści się na aktywnym metabolizmie witaminy C (L – treaninowy, liksonowy i ksylonowy).

Cey wapń buforujący witaminy codziennie ryzyko akumulacji jogi w nirkah. Ta forma w połączeniu z najpotężniejszą witaminą C jest 2 razy bardziej obfita, jest 2 razy bardziej wchłaniana w organizmie, 4 razy wydajniej wchłaniana przez klityny.

Zalecenia dla przyjmowanie witaminy C Solgar: dorastajmy 1 kapsułka dziennie na godzinę, aby to wziąć.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.