Facebook Pixel

Jak prawidłowo przyjmować witaminy z kwasem hialuronowym?

Jak prawidłowo przyjmować witaminy z kwasem hialuronowym?

Witaminy z kwasem hialuronowym dostępne są w postaci: tabletek, proszku, kapsułek żelowych, płynów, żelek, kapsułek. W celu lepszego wchłaniania kwasu hialuronowego zaleca się rozpuszczanie leku (dotyczy to tabletek, kapsułek i słodyczy) w jamie ustnej do momentu powstania lepkiej, galaretowatej masy, w przypadku przyjmowania proszku lub płynu , należy je po prostu trzymać w ustach, aż do uzyskania tej samej konsystencji galaretki. Cząsteczki kwasu z jamy ustnej i błony śluzowej są całkowicie wchłaniane przez organizm, dzięki czemu osiągają maksymalny efekt przyjmowania witamin.

Ta metoda przyjmowania witamin z kwasem hialuronowym jest według opinii najskuteczniejsza. Już w pierwszych dniach przyjmowania leku poprawia się kolor skóry i stan stawów. Przy dłuższym użytkowaniu (miesiąc lub dwa) powierzchnia skóry wyrównuje się, łuszczenie i suchość ustają.

Po tak zmiennej pogodzie, która była zimą 2016 (od mrozu -20 do wiosny +14) witaminy z kwasem hialuronowym – prawdziwe zbawienie. Uporządkują skórę i usuną suchość oraz pierwsze oznaki starzenia. Poznaj wiosnę młodą i piękną!

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.