Facebook Pixel

Jakie witaminy są najlepsze dla dzieci?

Jakie witaminy są najlepsze dla dzieci?

Każdy rodzic jest bardzo wybredny w wyborze witamin dla swoich dzieci i „cokolwiek” nie wchodź na stół. O czym przede wszystkim należy pamiętać?

  1. Naturalność - witaminy, minerały należy wytwarzać z naturalnych i organicznych warzywa, owoce lub drożdże. Produkty te są zwykle ekologiczne USDA.

  2. Muszą nie zawierać GMO. W końcu może to prowadzić do rozwoju alergii, które wkrótce mogą przekształcić się w różne choroby przewlekłe.

  3. Barwniki chemiczne , słodziki lub konserwanty nie są najlepszymi suplementami dla dzieci.

  4. Źródło musi być wyraźnie wskazane w skład, na przykład witamina A (jako beta-karoten z Organic Annato).

  5. Tylko naturalne form minerałów.1/p>

Witaminy, które nie spełniają tych kryteriów nie powinny być zamawiane, bez względu na to, jak bardzo są chwalone . W rzeczywistości mogą zawierać różne chemikalia i absolutnie bezużyteczne dodatki.

Witaminy dla dzieci

 

Ogród żelek Życie

Witaminy dla dzieci z Garden of Life - absolutnie naturalne witaminy dla zdrowego wzrostu i rozwoju Twojego dziecka. A także świetne dla dzieci, bo czego dzieci potrzebują? Oczywiście słodko! Żelki mają smak wiśniowy i są wykonane z naturalnych owoców i warzyw.

 

Ten suplement zawiera 400 jm witaminy D na porcję. Witaminy są produkowane przy użyciu technologii Food-Created Nutrients, która zachowuje witaminy i minerały z żywności, ale nie enzymy.

Garden of Life były pierwszymi witaminami dla dzieci zdać niezależną certyfikację NON-GMO Project Verified.

Ponadto kompleks ten zawiera witaminę A, która jest niezbędna dla zdrowia oczu, metabolizmu energetycznego, a także C i D -poprawiają układ odpornościowy dziecka .

 

Witaminy dla dzieci na co dzień od MegaFood

 

MegaFood jest uważany za idealnego producenta kompleksów witaminowo-mineralnych dla dzieci. Wytwarzają witaminy przy użyciu technologii FoodState Nutrient Technology, która wydobywa wiele witamin i minerałów z naturalnych drożdży.  Również marchewki, pomarańcze i inne produkty ekologiczne działają jako surowce. Dzięki tej technologii kompleks witamin jest przyswajany przez organizm dziecka jak zwykłe pożywienie.

 

Istnieje kilka grup witamin:

 

  • wieloskładnikowe, które zawierają tylko jedną witaminę - najczęściej jest to witamina A, C, E i B;

  • multiwitaminy -zazwyczaj zawierają od dwóch do ośmiu i więcej witamin;

  • oraz kompleksów witaminowo-mineralnych.

 

Zachowaj ostrożność przy wyborze witamin –   a Twoje dziecko otrzymać jakość i niezbędne dodatki.

 

Zawartość
  • Ogród żelek Życie
  • Garden of Life były pierwszymi witaminami dla dzieci zdać niezależną certyfikację NON-GMO Project Verified.
Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.