Facebook Pixel

Jakie witaminy pić na odchudzanie

Jakie witaminy pić na odchudzanie

Chociaż to już koniec maja, temat odchudzania nie przestaje być aktualny. Po zimie i długiej wiośnie proces przemiany materii zwolnił, a majowe wakacje również nie wpłynęły pozytywnie na naszą talię. Aby przyspieszyć uśpiony metabolizm, musisz zacząć przestrzegać prostych zasad:

 SPORT.

Zacznij uprawiać jakiś sport, co najmniej trzy razy w tygodniu przez godzinę.  Zaopatrz się w monitor fitness lub krokomierz i śledź liczbę wykonanych kroków. Aby uzyskać długie i zdrowe życie, musimy chodzić 10 000 kroków dziennie, a jeśli wczoraj nie spełniłeś swojej normy, to dziś musisz dodać nieosiągalne jednostki i nadal sobie z nimi radzić.& nbsp; Na przykład godzina zajęć na torze orbitalnym przy niskiej prędkości - & nbsp; to około 6000 kroków i kolejne pół godziny na piechotę do pracy iz powrotem – Oto pożądane 10 000 kroków. Pamiętaj o stabilnych zajęciach, nie musisz ćwiczyć, dopóki nie rzucisz się dzisiaj, a jutro cały dzień leżeć na kanapie.

Pamiętaj, że godzina treningu cardio (orbitrek, spacery, jogging) przyspieszy Twój metabolizm na jeden dzień, czyli będziesz musiał powtórzyć kolejny dzień, a godzinę treningu na siłowni – przyspieszy metabolizm na 2 dni i jednocześnie możesz spalić do 1000 kcal.

Ale podejdź do wszystkiego mądrze, jeśli nigdy nie uprawiałeś sportu, zacznij ćwiczyć z trenerem, a wynik nie będzie czekał.

JEDZENIE.

Oczywiście tylko poprzez zwiększenie aktywności fizycznej nie będziesz w stanie zredukować wagi i objętości. Musisz przemyśleć swoją dietę. Każdy trener fitness powie Ci, że uprawianie sportu – to 40-50% wyniku, reszta – to jest prawidłowe odżywianie.

Usuń żywność zawierającą cukier, białą mąkę, smażone potrawy, wszystkie fast foody i gotowe potrawy. Kiedy zacząłem chodzić na siłownię, stanąłem przed faktem, że nigdzie nie da się porządnie zjeść, więc nie ma pysznego sosu, czegoś przynajmniej trochę smażonego lub słodkiego. Dlatego jedyne wyjście – gotuj własne jedzenie i noś tace. To smutne, ale nic nie możesz zrobić. Istnieją również usługi dostawy zdrowej żywności, ale jest to dość drogie, przeciętne menu kosztuje 1000 UAH dziennie.

Oto przybliżone menu na dzień dla dziewczyny który mimo to zdecydował się pójść na salę gimnastyczną:

Śniadanie: dowolna sucha owsianka 100 g, jajecznica z 3 białek i 1 całe jajko, warzywa do wyboru. Można napić się kawy, ale najlepiej nie ze śmietanką i bez cukru.

Obiad: Filet z kurczaka lub indyk 150 g, kilka pełnoziarnistych pieczywa, sałatka bez dressingu (można dodaj sok dimon, musztardę i łyżkę oliwy z oliwek.

Warto też zrobić przekąskę białkową: możesz wziąć twarożek do 5% tłuszczu, możesz użyć białka warzywnego przekąski np. z ciecierzycy lub fasoli, plus ogórki lub seler.

Kolacja: niskotłuszczowa gęsta ryba (okoń morski, mintaj) 150 g gotowana lub grillowana bez oleju, również warzywa bez ograniczeń, ale staraj się nie jeść pomidorów i słodkiej papryki po godzinie 16.00, również takich jak owoce.

Pij dużo wody – 1,5 – 2 litry dziennie.

WITAMINY.

Napiszę o minimalnym zestawie witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych, których potrzebuje osoba odchudzająca się czuć się dobrze, nie wpadać w panikę i brak energii. W miarę możliwości wykluczaliśmy węglowodany, tak często nie ma ochoty na słodycze, ale cukier można zastąpić stewia, smakuje jak cukier i nie podnosi poziomu cukru we krwi. Możesz również użyć Erytrolu.

Mamy teraz bardzo ograniczony zestaw produktów w naszej diecie, więc skład witamin i minerałów będzie ubogi. Praktycznie usunąłeś owoce, co oznacza, że masz gwarancję, że otrzymasz mniej witaminy, którą zawierają.  Dlatego kobiety po prostu muszą spożywać witaminy pierwiastkowe, w których znajdzie się pełne spektrum witamin z grupy B, które zamieniają tłuszcz w energię. A także wraz z magnezem chronią Twój układ nerwowy. Polecam witaminy kobietom,Eva.

Każdy kompleks witamin grzeszy brakiem minerałów, takich jak Wapń i magnez, fizycznie nie da się zmieścić ich w jednej tabletce dziennie, więc potrzebujesz pić je dodatkowo. Powinieneś otrzymać łącznie 1000 mg wapnia i 400 mg magnezu.

Istnieją kompleksy zawierające wapń i magnez, z dodatkiem cynku lub witaminy D3 (bez których wapń nie jest trawiony).

Ponadto do normalnego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego potrzebujemy kwasy tłuszczowe omega 3. Jeśli nie tylko chudniemy na diecie, ale także uprawiamy sport, nasze serce jest w dużym stresie i musimy mu pomóc. Również, powtarzam, nie można wykluczyć soli. Zawiera sód i potas, które są po prostu niezbędne dla mięśnia sercowego.

Aby życie podczas odchudzania nie wydawało się takie smutne, możesz pić wytrawne wino, lepiej wyklucz inne napoje alkoholowe, ponieważ są bardzo kaloryczne i najprawdopodobniej nie będziesz ich spożywać rano, ale wieczorem.

Aby przyspieszyć metabolizm, możesz można stosować metabolity takie jak zielona herbata, garcinia combogia czy mango.

Ale pamiętaj, że wszystko jest dobre z umiarem, czasami (raz w tygodniu) można ułożyć tzw. , czyli jedz, co chcesz, ale najlepiej w dniu treningu.

 

 

 

 

 

 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.