Facebook Pixel

Wapń Magnez Cynk Solgar

Wapń Magnez Cynk Solgar

Wapń Magnez Cynk Solgar .

Formuła pomszcząca cynk w kompleksie z wapniem i magnezem. Tabletka na skórę zawiera 333 mg wapnia, 133 mg magnezu i 5 mg cynku. Wszystkie trzy minerały są niezbędnymi elementami do tworzenia i ochrony tkanek kostnych. Wapń – główny budіvelny materiał na pędzle. Magnii – mikroelement, który działa jak życiodajna mowa: wino jest bezpieczne, nawet różany wapń w pędzlach. Cynk – minerał niezbędny dla zdrowej tkanki kostnej. Wraz z cym, złożoną formułą Wapń Magnez Cynk,  leczyć układ nerwowy i panią. Wapń i magnez są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wrzodów i układu nerwowego. W przypadku napięcia nerwowego i stresu cynk w organizmie szybko się skraca i wymaga uzupełnienia. Wapniowy Magniy Cynk Solgar

Zalecenia dotyczące zatorów: w celu starzenia się, w tym kobiet w okresie ciąży i laktacji, 2 tabletki dziennie pіd godzina їzhi.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.