Facebook Pixel

Kapsułki dla dzieci „Złota Rybka Solgar”

Kapsułki dla dzieci „Złota Rybka Solgar”

«Zoloti  ryby Solgar» - dzherelo wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 (ważny dokozaheksaenowy), który jest najważniejszym składnikiem zdrowego odżywiania.

Kwas dokozaheksaenowy (DGK) – kwas tłuszczowy głowy w magazynie fosfolipidów w mózgu, yakі є budіvelnymi blokami błon klitynowych. Mózg głowy składa się w około 60% z tłuszczu, z czego 25% składa się z DHA. Dzięki wystarczającej ilości kwasów tłuszczowych omega 3 (DHA) komórki mózgu działają najefektywniej.  Potwierdzono, że niewystarczające spożycie kwasu dokozaheksaenowego może prowadzić do nadpobudliwości, spadku stężenia we krwi. Optymalny rozmiar  kwasy tłuszczowe w mózgu dopomagaє & nbsp; zachowaj spokój, zmniejsz niepokój, nevgamovnist, emocjonalny sen i dramat u dzieci. Ponadto suplementacja DHA pomaga zwiększyć różową żywotność, koncentrację szacunku, poprawę pamięci, między innymi pamięci słów. «Zoloti Rybki Solgar» - kapsułki do żucia w formie rybnej. Wysoce oczyszczony stabilny DHA wyekstrahowano z tuńczyka przez ekstrakcję na zimno. «Złota rybka Solgar» Może otrzymać smak, nie mścij tsukry,  sól, skrobia, drożdże, gluten, składniki mleka lub wszelkie dodatki syntetyczne. Prismak lukrecji jest bezpieczny dla rahunoka, dodając ksylit, który jest bezpieczny dla zębów szkliwnych. «Złota rybka Solgar» nie pozbawiaj ust rybi w ustach.

Zalecenia na przekrwienie: przyjmować 2 kapsułki dziennie dla dzieci od 4 roku życia.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.