Facebook Pixel

Koenzym Q10 - lider kosmetyków przeciwstarzeniowych

Koenzym Q10 - lider kosmetyków przeciwstarzeniowych

Koenzym, ubichinon -te nazwy są synonimem przeciwutleniacza Koenzym Q10.

Organ z wiekiem wytwarza tę substancję w niewystarczających ilościach, więc uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki są natychmiast widoczne na skórze .

Brak ubichinonu prowadzi do suchej, matowej, zwiotczałej skóry, pojawiania się zmarszczek i plam starczych.

Odkrycia naukowe mogą pomóc  

Koenzym  ekstrahowane ze specjalnych alg, a następnie wprowadzane do składu kosmetyków przeciwstarzeniowych.

Preparaty aplikacyjne zawierające koenzym Q10 przywracają młodość skóry i zwiększają jej odporność.

Koenzym jest w stanie przywrócić witaminę E i wzmocnić działanie witaminy A.

Koenzym Q10 odnosi się do przeciwutleniaczy rozpuszczalnych w tłuszczach, dzięki czemu łatwo przechodzi przez warstwę naskórka i dociera do najgłębszych warstw skóry właściwej.

Dostając się do skóry, koenzym dostarcza jej energię potrzebna do procesu regeneracji i zatrzymuje kwas hialuronowy, który odpowiada za równowagę wodną.

p>

Ta niesamowita substancja jest w stanie spowolnić stany zapalne na skórze, przyspieszyć gojenie się ran, oparzeń słonecznych .

Postępując zgodnie z radami kosmetologów  weź koenzym,  aby osiągnąć najlepszy efekt, jest to konieczne wewnątrz i na zewnątrz.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.