Facebook Pixel

Koenzym Q10 – na starzenie się i choroby serca

Koenzym Q10 – na starzenie się i choroby serca

Przyjmowanie preparatów z koenzymem Q10 może spowolnić proces starzenia, a nawet przedłużyć życie. Produkcja tej substancji w organizmie człowieka zaczyna spadać po 20 roku życia, co już w średnim wieku znacznie nas osłabia. Chcesz wyglądać młodo, być aktywna i wesoła? Zacznij przyjmować suplementy z koenzymem Q10.

Główną funkcją koenzymu Q10 jest  dostarczanie energii do wszystkich komórek ciała. Kolejna ważna umiejętność tego pierwiastka – działanie przeciwutleniające.

Obniżenie poziomu koenzymu Q10 zwiększa prawdopodobieństwo raka. Substancja ta bierze również udział w produkcji melatoniny, która reguluje rytmy życia i chroni przed tak zwanymi chorobami wieku starczego.

Lek jest również stosowany w leczeniu niewydolności serca, nadciśnieniu i profilaktyce serca ataki.

Sklep internetowy Biotus oferuje duży wybór koenzymu Q10 w najlepszych cenach z dostawą.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.