Koenzym Q10 Solgar - unikalny lek wysokiej jakości

Koenzym Q10 Solgar - unikalny lek wysokiej jakości

Koenzym Q10 (koenzym, ubichinon) jest bardzo ważny dla kondycji skóry. Jego brak prowadzi do pojawienia się oznak starzenia się skóry: zmarszczek, plam starczych itp.

Problem braku koenzymu Q10 występuje u każdego, jest on po prostu produkowany coraz mniej z biegiem lat, a jego brak natychmiast przekłada się na stan skóry.

Zastosowanie koenzymu Q10 jest skuteczne w każdej formie. Najwygodniejszy – kompleksy witaminowe marki Solgar.

Koenzym Q10 Solgar przywróci twoją młodość, zwiększy odporność organizmu na wpływy zewnętrzne. Przyjmowanie witamin A i E w połączeniu z koenzyną Q10 wzmocni ich działanie na organizm.

Koenzym Q10 pomaga nasycić komórki tlenem, co zwiększa ich aktywność. Przyjmowanie leku doda Ci energii i zmniejszy chroniczne zmęczenie.

Lek może zmniejszyć częstotliwość ataków dusznicy bolesnej w chorobie wieńcowej, pomaga obniżyć ciśnienie krwi. Zastosowania są tak różnorodne, że koenzym Q10 jest nawet stosowany w stomatologii (w celu zmniejszenia krwawienia dziąseł).

W asortymencie sklepu internetowego Biotus znajdziesz unikalne preparaty koenzymu Q10 marki Solgar, na przykład wegetariańskie. Wszystkie kompleksy nie mają przeciwwskazań i skutków ubocznych.

 

 

 

 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.