Facebook Pixel

Korzyści z koenzymu Solgar Q10

Korzyści z koenzymu Solgar Q10

Koenzym  Q10– ce witaminopodobna mowa, obecna we wszystkich komórkach ciała. Koenzym  Q10 odgrywa kluczową rolę w ustalonej energii, ponieważ jest szczególnie niezbędny do pracy serca, języka i mózgu. Ten przeciwutleniacz zapewnia prawidłowe funkcjonowanie serca, a ilość energii jest ważna dla funkcjonowania tej funkcji. Z tego powodu mowa, będąc źródłem energii, jest niezbędnym składnikiem pracy serca i jest zalecana w profilaktyce, a także w kompleksowej terapii niewydolności sercowo-naczyniowej, miażdżycy, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego/tętniczego<>.

Czy pamiętasz, dlaczego sportowcy tak szybko kończą karierę, dlaczego nie da się osiągnąć sportowych szczytów w wieku 40, 50 i więcej lat? Dlatego szczyt produkcji koenzymu w organizmie przypada na 20 lat, a potem organizm zaczyna go szybko przyjmować…. i zaczynamy się starzeć. Przepraszamy, ten proces jest nieodwracalny, ale możemy go zatrzymać, przyjmując dodatkowe przeciwutleniacze i nie pozwalając, aby wolne rodniki zakwasiły nasze komórki.

Rozmieszczenie koenzymu q10 w organizmie na przestrzeni lat

Dystrybucja koenzymu q10 w organizmie na przestrzeni lat the years

W świecie zachodnim ludzie (a zwłaszcza zawodowi sportowcy) od dawna przyjmują ten niezastąpiony przeciwutleniacz czas, aby poprawić swoje życie, zwiększyć energię i zdrowie. W naszej przestrzeni, niestety, jest niewielu specjalistów od nutraceutyków, niewielu lekarzy, którzy zaczęli ponad kordonem, albo języka angielskiego wystarczy, by poczytać o najnowszych winach i winach nauki światła w galerii zdrowia. Że we krwi możemy wypełnić informacyjną próżnię absolutnie zdrowego odżywiania i biologicznie aktywnych dodatków, aby rozpocząć proces kontynuowania zdrowego życia!

Koenzym Q10 Ubichinol, Solgar, 100mg, 50 kapsułek w płynie

Koenzym  Q10 -pierwiastek uwalniający tłuszcz tse, więc dla najlepszej asymilacji konieczne jest, aby były w nim tłuszcze. Tom Solgar Koenzym Q10 Dodano oliwkę z wąsów ryżowych. Ale najlepszą opcją byłoby natychmiastowe przyjmowanie suplementów z olejem rib'yachim.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.