Facebook Pixel

Firma Solgar - poczuj energię życia!

Firma Solgar - poczuj energię życia!

(Firma została założona w 1947 r.)

Witaminy autorstwa Solgar – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz, jeśli chcesz uzyskać produkt naprawdę wysokiej jakości. Solgar – to złoty standard jakości w świecie suplementów diety. Bogaty asortyment (ponad 450 pozycji) pozwoli Ci wybrać produkt, którego potrzebujesz i mieć pewność – będziesz zadowolony z wyniku.

Firma Solgar nie tylko stale poszerza i aktualizuje asortyment produktów, ale także prowadzi badania mające na celu udoskonalenie istniejących receptur. Specjaliści firmy na bieżąco prowadzą prace badawczo-rozwojowe.

Głównym celem – aby dostarczyć konsumentowi produkt najwyższej jakości, dlatego w cykl produkcyjny zaangażowane są wyłącznie najnowocześniejsze urządzenia. Integralną częścią produkcji jest również wielopoziomowy system kontroli jakości - od surowca do produktu końcowego.

Woda – podstawa do produkcji dodatków biologicznie czynnych. Fabryki Solgar są wyposażone w najlepsze stacje uzdatniania wody odwróconej osmozy.

Przemysłowy system oczyszczania powietrza usuwa 99,9% cząstek unoszących się w powietrzu. Jakość powietrza i wody jest stale monitorowana przez specjalne laboratorium firmy.

Produkty Solgar zdobyły uznanie w 60 krajach. 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.