Facebook Pixel

Wodorosty morskie

Wodorosty morskie

Zastosowanie wodorostów

  • Miażdżyca. Aby zwalczyć tę chorobę, stosuje się wywar z suszonych liści wodorostów.
  • Niedobór jodu. Preparaty z wodorostów, a także z samych alg w niemal każdej postaci. 2 łyżki stołowe zawierają dzienną dawkę jodu niezbędną dla danej osoby.
  • Ogólne wzmocnienie organizmu. Wdychanie będzie skuteczne. Roztwór przygotowywany jest na bazie proszku.
  • Zabiegi kosmetyczne dla skóry. Spalamy złogi tłuszczu i odmładzamy skórę okładami. Owijanie można wykonać za pomocą liści lub proszku.
  • Odnowa włosów. Maseczki do włosów przygotowywane są na bazie proszku z liści wodorostów.
  • Profilaktyka raka i oczyszczanie organizmu. Skuteczne są suplementy diety i tabletki z wodorostów, a także suchy proszek.
  • Ginekologia. W ramach przygotowań do porodu, a także różnych interwencji wewnątrzmacicznych stosuje się preparaty z suchych łodyg alg.

 

Najbardziej niezwykłą rzeczą w stosowaniu tych cudownych alg jest bardzo ograniczona liczba przeciwwskazań. Należą do nich nadwrażliwość na jod, zapalenie nerek, czyraczność, ostre choroby układu pokarmowego i ciąża.

 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.