Facebook Pixel

Lecytyna

Lecytyna

Osoba, której brakuje lecytyny w organizmie, szybko się starzeje, poważnie choruje. Ma wysokie ciśnienie krwi, bezsenność, niestrawność, cierpi na nerki, wątrobę.

Dopóki niedobór tej substancji nie zostanie uzupełniony, tej osobie nie można pomóc  żadnych leków i witamin.

W przypadku normalnego działania prawie wszystkie komórki  nasz organizm potrzebuje lecytyny.

Substancja o wysokiej zawartości fosfolipidów nazywana jest lecytyną.

Bez niej organizm po prostu nie może pracować i normalnie się odnawiać, ponieważ. substancja ta może być uważana za budulec do regeneracji komórek.

Jest to szczególnie ważne zarówno dla rozwoju wewnątrzmacicznego płodu, jak i od pierwszych dni życia dziecka.

Przy tym Czas, dzięki wystarczającej ilości lecytyny, następuje prawidłowa formacja wszystkich narządów. Rozwój układu nerwowego.

Jest niezbędny dla pierwszoklasisty, ponieważ ta substancja pomaga szybko przystosować się do nowego zespołu, poprawia pamięć, uwagę, stymuluje aktywność mózgu.

lek jest potrzebny osobom, które chcą spowolnić i opóźnić starzenie się mózgu.

Lecytyna jest niezwykle  użyteczna w leczeniu łuszczycy, zapalenia skóry. W leczeniu mastopatii, raka macicy, marskości wątroby.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.