Lecytyna pomoże poprawić samopoczucie i wygląd

Lecytyna pomoże poprawić samopoczucie i wygląd

Lecytyna – ten złożony związek po rozłożeniu tworzy kwasy tłuszczowe i cholinę. Substancja ta jest hepatoprotektorem i jest również stosowana w walce z wysokim poziomem cholesterolu, a także w chorobach neurologicznych i psychologicznych.

Lecytyna często występuje w produktach do pielęgnacji włosów. Gotowe szampony, balsamy, odżywki i emulsje można zastąpić maseczkami do włosów, które zawierają lecytynę. Preparat można łączyć z różnymi elementami, w zależności od rodzaju włosów. Dodaj lecytynę do swojego ulubionego (i co najważniejsze skutecznego) balsamu do włosów, wzmacniając w ten sposób i poprawiając jego działanie.

Preparaty wiodących marek pomogą poprawić samopoczucie i kondycję włosów: Now Foods, Solgar, Source Naturals i inne. Kapsułki i granulki są akceptowane jako suplement diety.

Zamów lecytynę online Biotus sklep może być dostarczony do dowolnego miasta na Ukrainie.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.