Facebook Pixel

Formy dawkowania leku Sambucol

Formy dawkowania leku Sambucol

Standaryzowany ekstrakt z czarnego bzu (np.) – jest głównym składnikiem różnych postaci dawkowania>. Sambucol na bazie ekstraktu z czarnego bzu w formiesyrop (Sambucol Black Elderberry Syrup) (B.E.) zawiera 38% E.Ex., glukozę, ekstrakt z malin, kwas cytrynowy i miód. Sambucol Active Defense (AD), znany w USA jako Immune System Formula, zawiera również 38% E.Ex., glukozę, ekstrakt z malin, kwas cytrynowy, miód, Echinacea angustifolia, Echinacea purpurea, propolis, kwas askorbinowy i glukonian cynku. Sambucol dla dzieci (Sambucol for Kids) zawiera połowę dawki E.Ex. (19%), który jest stosowany w innych typach leku, a także w glukozie, wyciągu z malin, kwasie cytrynowym, E. angustifolia, E. purpurea i propolisie.

Zawartość antocyjanów w różnych typach Sambucol określono mierząc absorpcję przy długości fali 526 nm (nie mniej niż 0,6 dla BE, AD i 0,3 dla Sambucol dla dzieci).

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.