Facebook Pixel

Magnez

Magnez

Słuchaj swojego ciała, ono nam sygnalizuje, kroczy o problemach, a my często nie zauważamy w codziennej krzątaninie lub nie chcemy zauważać lub ignorować tych sygnałów.
Teraz chcemy opowiedzieć Ci o objawy niedoboru magnezu w organizmie, który odpowiada za pracę serca, nerek, mięśni. Czy często odczuwasz uciskające bóle w okolicy serca, skurcze, skurcze mięśni, drganie oczu, czy zmęczenie stało się normą? Są to sygnały o niedoborach magnezu, które mogą być przyczyną bardzo poważnych schorzeń, gdyż magnez bierze udział w wielu procesach w naszym organizmie.
Możliwe choroby z niedoborem magnezu:
- choroba nerek
- częste zapalenie pęcherza moczowego
- choroby jelit i ogólne zatrucie
- choroby serca
- bezsenność, depresja
- cukrzyca
- nadciśnienie
- osteoporoza
- niepłodność i zaburzenia ginekologiczne
-próchnica.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.