Facebook Pixel

Z przyjemnością informujemy, że otwarto kolejny punkt dystrybucji witamin BIOTUS, obecnie w Odessie

Мы рады сообщить, что открыт еще один Пункт выдачи витаминов BIOTUS, теперь в г. Одесса.

Już w październiku mieszkańcy Odessy i goście miasta mogą samodzielnie odbierać zamówienia złożone w sklepie internetowym bez przepłacania za usługi dostawy.

 

Punkt odbioru znajduje się pod adresem:

Centrum handlowe Crystal, 1 piętro

ul. Srednefontanskaya, 19g

g. Odessa

Godziny pracy: pon.-sob. 9.00-20.00, niedz. 10.00-19.00

 

Na cześć otwarcia nowego punktu BIOTUS przekazuje pierwszym 100 klientom, którzy przyjeżdżają odebrać zamówienie w Odessie, drobny upominek -pakiet ochronnych masek medycznych (10 szt.) ). 

Przypominamy, że już dziś można zamówić witaminy wspierające i chroniące organizm przed chorobą COVID – witamina C, witamina D3, cynk, różne kompleksy multiwitaminowe. Dostępne również - maseczki medyczne, środki odkażające, szybkie testy na koronawirusa.

Zamów witaminy w sklepie internetowym, kliknij przycisk „Odbiór Odessa. A paczka już jest w drodze!

Nasi klienci wiedzą, że BIOTUS stawia na jakość i szybką dostawę witamin. Spodziewaj się nowych punktów spornych w miastach Ukrainy!

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.