Facebook Pixel

Jesteśmy dla Ciebie coraz lepsi!

Jesteśmy dla Ciebie coraz lepsi!

Drodzy klienci i partnerzy! 

Zawsze pracujemy nad tym, aby być dla Was lepszym, ale teraz planujemy dalsze ulepszanie naszego portalu internetowego . Przepraszamy za problemy techniczne, które nieuchronnie towarzyszą wymianie oprogramowania na lepsze. W związku z tym mogą wystąpić okresowe awarie, a prędkość ładowania strony może spaść. Te niedogodności będą nadal występować  kilka dni. Jak wiecie, jesteśmy przyzwyczajeni do szybkiej i dokładnej pracy, więc sami jesteśmy zmęczeni problemami, ale trzymamy się resztek sił!

Dziękujemy za zrozumienie! Obiecujemy, że nowe oprogramowanie przyspieszy obsługę i uruchomi nowe funkcje w naszym sklepie internetowym, które z pewnością docenisz.

 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.