Facebook Pixel

Nattokinaza to enzym, który rozkłada skrzepy krwi.

Nattokinaza to enzym, który rozkłada skrzepy krwi.

Nattokinaza swoimi właściwościami przypomina główny enzym plazminę, która ma unikalną właściwość – zdolność do rozpuszczania fibryny, która przyczynia się do niszczenia i rozpuszczania skrzepów krwi. co może zrobić nattokinaza:

  • wspomaga widzenie
  • poprawia dopływ tlenu do tkanek
  • zmniejsza ból stawów i mięśni, zwiększa gęstość kości
  • łagodzi migrenowe bóle głowy
  • zmniejsza lepkość limfy (poprawia funkcję drenażu)

Ten enzym jest przepisywany przez lekarza na wysoki poziom cholesterolu we krwi, po udarach lub zawałach serca, a także przy chorobie wieńcowej serca, cukrzycy. Lek jest również skuteczny w zmniejszaniu pamięci lub inteligencji, zmęczenia mięśni, drętwienia lub mrowienia w dłoniach lub stopach.

Jeśli skaleczenia lub rany nie goją się przez długi czas, nattokinaza może przyspieszyć proces gojenia.

Nowoczesne leki mogą pomóc nie tylko żyć dłużej, ale także sprawić, że to długie życie będzie pełne. Poproś swojego lekarza o poradę i odwiedź Biotus, aby kupić nattokinazę od wiodących światowych producentów.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.