Facebook Pixel

Nowy punkt odbioru w Kijowie!

Новый пункт выдачи заказов в Киеве!

17 listopada w Kijowie otwarto nowy punkt wydawania towarów i teraz możesz samodzielnie odbierać zamówienia złożone na stronie „bliżej domu”, bez przepłacania za usługi dostawy.

Nowy punkt wydawania zamówień zlokalizowany pod adresem: stacja metra Pochaina, S. Bandery (dawniej Moskowski), 15a (mag. Auchan) Godziny otwarcia: pn-sob 9.00-20.00, niedz 10.00-19.00

Przypominamy, że już dziś istnieje możliwość zamówienia witamin wspierających i chroniących organizm przed chorobą COVID – witamina D3, witamina C, chelatowany cynk TM Biotus, a także produkty światowych marek takich jak Thorne Research, Nature`s Way , Carlson Labs, Now Foods.

Asortyment sklepu internetowego obejmuje również maski medyczne, środki antyseptyczne, szybkie testy na koronawirusa.

Zamów witaminy w sklepie internetowym biotus.ua.

Priorytetem BIOTUS jest wysokiej jakości selekcja i szybkie dostarczanie witamin. Spodziewaj się nowych punktów spornych w miastach Ukrainy!

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.