Facebook Pixel

Nowy punkt wydawania zamówień w samym centrum Kijowa

Новый пункт выдачи заказов

10 grudnia otwarto nowy punkt odbioru dla sklepu BIOTUS w Kijowie, a teraz możesz samodzielnie odbierać zamówienia bez przepłacania za usługi dostawy.

Nowy punkt odbioru znajduje się na samym centrum Kijowa, Adres: metro Pałac Sportu, ul. Basseynaya, 19. Godziny pracy: pon-sob 9.00-20.00, niedz 10.00-19.00

Przypominamy również, że teraz do 31 stycznia 2021 r. do paczek MEEST jest bezpłatna dostawa.

Dziś można zamówić witaminy wspierające i chroniące organizm przed chorobą COVID – witaminę D3, witaminę C, chelatowany cynk TM Biotus, a także produkty światowych marek, takich jak Thorne Research, Nature`s Way, Carlson Labs, Now Foods.

Asortyment sklepu internetowego obejmuje również maski medyczne, środki antyseptyczne, szybkie testy na koronawirusa. Zamów witaminy w sklepie internetowym biotus.ua. Priorytetem BIOTUS jest wysokiej jakości selekcja i szybka dostawa witamin. Spodziewaj się nowych punktów spornych w miastach Ukrainy!

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.