zaletach oleju z ryb Solgar dla ciała dziecka

zaletach oleju z ryb Solgar dla ciała dziecka

Olej rybi zawiera witaminę A, D, magnez, jod, żelazo, mangan oraz niezwykle przydatne wielonienasycone kwasy Omega – 3. Brak kwasów takich jak Omega-6 i Omega-3 może prowadzić do naruszenia & nbsp; aktywność mózgu i upośledzenie pamięci. Organizm nie może wytwarzać tych kwasów, więc może je pobierać z oleju rybiego.

Dla dorosłych olej rybi jest źródłem energii, z jego pomocą wapń i fosfor są w pełni wchłaniane przez organizm, przywracają suchość skóra, włosy, wzrok. Pomaga pozbyć się alergii.

Olej rybny Solgar nie zawiera śladów rtęci, która znajduje się w tkankach ryb. Dlatego uważa się, że jest naprawdę uzdrawiający. Działa leczniczo w chorobach nowotworowych, artretyzmie, łuszczycy. Wszystkie choroby & nbsp; pod którym olej z ryb powinien być przyjmowany nie jest wymieniony.

Rozważmy korzyści płynące z jego wpływu na organizm dziecka.

Olej z ryb powinien być podawany dziecku od bardzo wczesnego wiek, ponieważ może zapobiegać krzywicy rozwojowej, stanowi podstawę dobrego widzenia. Jego spożycie jest ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, budowy tkanek rdzenia kręgowego, zwiększenia zdolności motorycznych i poprawy odporności. Dla dzieci z hemofilią i anemią lekarze przepisują go jako lek.

Produkt zawiera witaminę  D, który zapewnia prawidłowy wzrost kości dziecka, zmniejsza ryzyko chorób serca, skóry, stymuluje rozwój umysłowy. Olej z ryb Solgar pomaga nastolatkom z depresją , upośledzone & nbsp; sen, agresywność.

Jako produkt naturalny, który zawiera nieskończoną liczbę cennych substancji, olej rybi jest doskonałym sposobem na utrzymanie zdrowia naszych dzieci.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.