Facebook Pixel

Wiadomość od Olgi i Dmitrija Grekulowa w związku z szumem wokół witamin podczas kwarantanny

Wiadomość od Olgi i Dmitrija Grekulowa w związku z szumem wokół witamin podczas kwarantanny

Drodzy klienci, przyjaciele, partnerzy!

Teraz wiele osób twierdzi, że sprzedawcy witamin spekulują na temat podniecenia i paniki, a w Internecie szerzą się memy o nagłym wzbogaceniu się sprzedawców masek gryczanych i medycznych. Krążą pogłoski, że w czasie ogólnej kwarantanny sklepy i apteki będą puste, a we wszystkich obszarach czeka nas upadek.

Deklarujemy z całą odpowiedzialnością, że w czasie tego szumu Biotus nie tylko nie podniósł cen za witaminy, ale i przygotował oferty promocyjne na witaminę C, olej rybny, immunostymulanty i inne popularne artykuły. Niewielka korekta ceny wynikała tylko z ustalenia kursu dolara, ale jest to nieuniknione: współpracujemy z rynkiem amerykańskim i kupujemy towary w dolarach.

Ponadto podczas kwarantanny nasz sklep i magazyn będą nadal działają jak zwykle w trybie klienta tak często, jak to możliwe. Zamówienia złożymy tak szybko, jak to możliwe, bo teraz ludzie potrzebują witamin. W weekendy nasi menedżerowie, nawet bez instrukcji od kierownictwa, pozostawali w pracy do 22:00, aby przetworzyć wszystkie przychodzące żądania.

Z naszej strony postaramy się chronić pracowników. W punkcie odbioru co godzinę odbywać się będzie kwarcowanie i wentylacja pomieszczenia, dezynfekcja wszystkich powierzchni roztworem dezynfekującym. Mamy nadzieję, że środki podjęte przez państwo pomogą zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, a my ponownie będziemy odwiedzać, jeździć do kurortów i podawać sobie ręce.

Spokój i zdrowie dla wszystkich!

Zawartość
  • Drodzy klienci, przyjaciele, partnerzy!
  • Spokój i zdrowie dla wszystkich!
Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.