Facebook Pixel

Chłodzenie noworodków podczas niedotlenienia mózgu

Chłodzenie noworodków podczas niedotlenienia mózgu

Badania profesora Thoresena zostały uznane za jedno ze 100 najlepszych prac uniwersytetu. Prace miały na celu zwalczanie chorób, nierówności, pomoc młodym rodzicom i dzieciom na początku życia, a także wspieranie osób starszych. Podkreślają osiągnięcia, które zostały po raz pierwszy zbadane na uniwersytetach i jak wykraczają daleko poza wpływ edukacyjny i ekonomiczny.

 

Profesor Thoresen powiedział: „Cieszę się, że moje badania zostały uznane za jedno z »Zbawiciela Narodów«”. Podkreśla również pionierską pracę wykonywaną przez wielu badaczy, która ma pozytywny wpływ na tysiące istnień ludzkich na całym świecie.

Professor Dame Janet Beer, rektor brytyjskich uniwersytetów, mówi: „Kiedy ludzie mają nadzieję na zbawienie, polegają na poświęceniu i umiejętnościach naszych lekarzy, pielęgniarek, opiekunów i sanitariuszy, z których wielu są kształceni na uniwersytetach. Badania uniwersyteckie znajdują rozwiązania wielu problemów zdrowotnych, aby zmienić i uratować życie.  

"Współpracując z organizacjami charytatywnymi, NHS i medycznymi, uniwersytety są odpowiedzialne za niektóre z naszych największych osiągnięć w zakresie opieki zdrowotnej i opieki.

 

"Ta kampania jest szansą na urzeczywistnienie wspaniałej i często nieoczekiwanej pracy, która ma miejsce każdego dnia na naszych uniwersytetach i jest uczczeniem niektórych osób pracujących nad zmianą jakości życia dla wszystkich."

 

Ambasadorka kampanii Dame Katherine Granger, kanclerz Oxford Brookes University, brytyjskiej katedry sportu i najbardziej wyróżniającej się zawodniczki olimpijskiej w Wielkiej Brytanii, skomentowała: „MadeAtUni LifeSavers gratuluje naukowcom i ich zespołom na uniwersytetach w całym kraju za wprowadzenie innowacji, innowacje w nauce, lekach i terapiach, które mogą poprawić zdrowie i samopoczucie dorosłych i dzieci na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

"Z własnego doświadczenia w Oxford Brookes wiem, że nasze uniwersytety są „magazynem wiedzy”, z którego można dzielić się wiedzą, testować ugruntowane przekonania i świadectwa zdrowia, a ostatecznie tworzyć nowe podejścia, które pomagają nam wszystkim się udaje.

 

Badania przeprowadzone przez British Thinks pokazują, że opinia publiczna jest dumna z brytyjskich uniwersytetów, ale niewiele rozumie z korzyści, jakie przynoszą, a większość z nich nie zdaje sobie sprawy, że za wieloma odkryciami, które ratują życie i życie, stoją brytyjscy naukowcy. utrzymuj zdrowie wielu ludzi.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.