Określ brak witamin według stanu paznokci

Określ brak witamin według stanu paznokci

Główny powód złego stanu paznokci – brak witamin. Z powodu niedoboru jednego lub drugiego elementu dochodzi do laminowania, powolnego wzrostu i nierównej powierzchni płytki paznokcia. Tutaj znajdziesz wysokiej jakości kompleksy witaminowe.
Miękkie i łamliwe paznokcie wskazują na brak witamin A, C, E oraz wapń a> w organizmie. Jeśli paznokcie złuszczają się lub ich powierzchnia jest nierówna, przyczyną tego jest niedobór żelaza. Krzem nadaje płytce paznokcia elastyczność, zapobiegając w ten sposób kruchości. Choroby zapalne paznokci i skórek wskazują na niską zawartość siarki w diecie.
Dla zdrowych paznokci witaminy i minerały muszą być spożywane regularnie. Ukraina – kraj o umiarkowanym klimacie kontynentalnym. Oznacza to brak pokarmów roślinnych w zimnych porach roku, co prowadzi do wiosennego beri-beri. Rośliny importowane i szklarniowe tracą swoje właściwości użytkowe podczas uprawy i transportu. Często hodowcy stosują chemikalia do promowania wzrostu, zwalczania szkodników i przedłużenia trwałości produktu. Takie owoce i warzywa czasami nie przynoszą korzyści. Stosowanie poszczególnych witamin również nie poprawia stanu rzeczy, ponieważ wiele z nich nie jest wchłanianych samodzielnie. Dlatego eksperci opracowali kompleksy witaminowe, których składniki wzmacniają się nawzajem, pozwalając osiągnąć pożądany rezultat i uniknąć negatywnych konsekwencji dla zdrowia ludzkiego. Naturalne witaminy od wiodących producentów można kupić tutaj.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.