Jesień to czas na picie witamin!

Jesień to czas na picie witamin!

Opinia, że latem nasz organizm jest w stanie gromadzić witaminy na jesień i zimę – mit. Organizm człowieka nie umie przechowywać witamin w zapasie, więc jesienią, jak zawsze, organizm potrzebuje dodatkowego pożywienia w postaci zdrowych sezonowych produktów i kompleksów witaminowych. Można nawet powiedzieć, że dodatkowe przyjmowanie witamin jesienią jest szczególnie ważne ze względu na pogarszającą się pogodę i coraz częstsze występowanie infekcji i przeziębień.

Jaką żywność należy jeść jesienią? Warzywa i owoce w codziennej diecie powinny wynosić co najmniej 400 g. Jesienią preferowane powinny być jabłka, gruszki, pomidory, dynie, słodka papryka, cukinia i kapusta.

Uzyskaj wszystkie niezbędne witaminy tylko od – zadanie nie jest łatwe, zwłaszcza w warunkach życia w dużym mieście, stałej pracy, nieregularnych posiłkach i obecności złych nawyków. Producenci witamin przychodzą z pomocą współczesnemu człowiekowi, oferując zrównoważone kompleksy dla różnych grup wiekowych, a nawet pór roku.

Jesienią wybierz kompleksy witaminowe zawierające witaminę C, A, E, B, D. Witaminy możesz kupić w internetowym sklepie zdrowia Biotus, tutaj pomogą Ci wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla każdego członka Twojej rodziny.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.