Facebook Pixel

Pycnogenol i jego wpływ na skórę

Pycnogenol i jego wpływ na skórę

Kobieta, bez względu na wiek, zawsze chce wyglądać młodo i atrakcyjnie. Ale niestety.… Z biegiem lat nasza skóra pokrywa się zmarszczkami, traci elastyczność, jędrność.

Aby przedłużyć młodość skóry, istnieje całkiem sporo różnych środków, np. piknogenol.

Pycnogenol jest uważany za najskuteczniejszy w walce ze zmianami skórnymi związanymi z wiekiem. Substancja ta jest naturalnym ekstraktem, pozyskiwana jest z ekstraktu z kory sosny. Fakt, że ta substancja jest dość silnym naturalnym przeciwutleniaczem, nie jest już nowością, ale ostatnio naukowcy  dowiedziałem się   jaki niesamowity i leczniczy wpływ ma pycnogenol na skórę.

Okazuje się,  poprawa  skóra pojawia się bezpośrednio,  na poziomie molekularnym. Ten ekstrakt przywraca skórze elastyczność i nawilżenie.

Więc  przyjmowanie tego ekstraktu niezmiennie spowoduje gładszą, lepszą skórę, zmniejszenie zmarszczek i, co najważniejsze, zapobieganie nowym.

Pycnogenol będzie Twoją ochroną skóry przed uszkodzeniami słonecznymi i plamami starczymi.

Oczywiście zastosowanie piknogenolu nie ogranicza się do powyższych. Pomaga przy zapaleniu stawów, nadciśnieniu, chorobach oczu,   dropy. Poprawia pamięć, zwiększa wydajność. 

 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.