Facebook Pixel

Pycnogenol jest silnym przeciwutleniaczem

Pycnogenol jest silnym przeciwutleniaczem

Pycnogenol – jest skutecznym lekarstwem w leczeniu chorób naczyniowych. Jest to również jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, który neutralizuje wolne rodniki (i są główną przyczyną wielu chorób).

Badania wykazały skuteczność piknogenolu w żylakach. Lek pomaga wzmocnić żyły, przywrócić elastyczność.

Pycnogenol jest stosowany w walce z opuchlizną, wzmacnia naczynia krwionośne, jednocześnie zmniejszając obrzęki. Ta właściwość leku jest przydatna w przypadku wysokiego ciśnienia krwi i urazów sportowych.

Oprócz tego, że jest szeroko stosowany w walce z chorobami naczyniowymi, lek jest również stosowany w leczeniu chorób oczu, zapalenia stawów i krwawienia.

W sklepie internetowym -Biotus znajdziesz duży wybór Pyknogenolu od wiodących światowych producentów. Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny, dostępność dostaw na terenie całej Ukrainy – wszystko, aby kupowanie u nas było opłacalne i przyjemne. 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.