Dlaczego profilaktyka przeciwstarzeniowa jest ważna?

Dlaczego profilaktyka przeciwstarzeniowa jest ważna?

 

Dlaczego przeciwdziałanie starzeniu się jest ważne?

Młodość i zdrowie to wspaniały prezent dla człowieka i chcę go zachować jak najdłużej. Ale istnieje wiele negatywnych czynników, które wpływają na nasz organizm. Przede wszystkim to nasza ekologia, niedożywienie, codzienny stres, zmęczenie z codziennych trudności, niedobory witamin w organizmie, a także brak odpowiedniego wypoczynku. Dotyczy to zwłaszcza osób mieszkających w dużych miastach. Codzienne zmartwienia, praca, dzieci, a my jesteśmy po prostu zmuszeni podejmować różne decyzje bez zwracania uwagi na problemy zdrowotne, które narosły przez lata.

Jak to zrobić zapobiegać i eliminować wszystkie konsekwencje? Jak pozbyć się tych problemów? Dlaczego proces starzenia przebiega tak szybko? Te pytania często pojawiają się w naszych myślach.

Jakie problemy zbliżają nas do starości?

Starzenie się ciała jest oczywiście naturalnym procesem, któremu nie można zapobiec. I nie ma eliksirów młodości, które mogłyby temu zapobiec. A jeśli jest to związane z brakiem witamin i minerałów, brakiem aktywności fizycznej, paleniem i alkoholem, brakiem snu, toksynami i żużlami, które nagromadziły się przez lata. Proces starzenia przebiega jeszcze szybciej. Naukowcy udowodnili, że czynniki zewnętrzne, takie jak stres, negatywne środowisko, niski poziom ekologii, przyspieszają nadejście starości i to znacznie szybciej niż dziedziczność i geny! I oczywiście trzeba o tym pomyśleć już teraz, gdy procesy starzenia się nie przyspieszyły. Dosłownie pilne jest myślenie o swojej przyszłości, pożegnanie się ze złymi nawykami i dalsze przestrzeganie następujących zaleceń:

Regularna aktywność fizyczna, zajęcia gimnastyczne, taniec , bieganie na świeżym powietrzu, ogólnie aktywny tryb życia. Wszystko, co przyniosłoby Ci przyjemność, radość i komfort.

Jeśli połączysz aktywność umysłową ze wszystkimi aktywnościami fizycznymi, co poprawi pamięć, wtedy ciało jest w stanie odnowić swoje zasoby. Jeszcze raz zwróć uwagę na swoją dietę.

Aby zachować młodość i zdrowie, zaleca się usunięcie cukru z codziennej diety (uszkadza kolagen i elastyna – niezbędna dla elastyczności i zdrowia skóry), gluten (nie pozwala organizmowi przyswoić niezbędnych minerałów), kawa i herbata (podnosi ciśnienie krwi i wysusza nasz organizm), alkohol (wspiera szybkie starzenie się skóry i zmarszczki w młodym wieku) .

Głównym zadaniem jest zminimalizowanie codziennego stresu. Nie powtórzymy raz jeszcze o tym, jak ważne jest zachowanie układu nerwowego, ale przypomnimy sobie, co dowiodły badania - im bardziej pozytywnie odnosimy się do życia, tym dłużej będziemy żyć.

Starzenie się — nie oznacza zniszczenia. Ciało jest w stanie odnawiać zasoby, ale potrzebuje twojej pomocy.

Pomaga w utrzymaniu młodości i wspieraniu organizmu w zmianach związanych z wiekiem.

Dziś rynek jest przesycony różnymi lekami i bioaktywnymi suplementami odmładzającymi i regenerującymi organizm podczas zmian związanych z wiekiem. Pierwszą rzeczą, która zdradza nasz wiek, jest skóra, a właściwie pierwsze zmarszczki mimiczne. Z roku na rok nasz organizm produkuje coraz mniej elastyny i kolagenu, w związku z czym pogarsza się elastyczność i nawilżenie skóry, traci ona swoje pierwotne walory, w wyniku czego pojawiają się drobne, początkowo nieznaczne zmarszczki. I to jest pierwsza rzecz, która daje wiek – skóra traci elastyczność. Dla kompleksowej i skutecznej walki proponujemy stosowanie kolagenu i kwasu hialuronowego jako suplementu diety, a także dodatkowo stosowanie przeciwstarzeniowych produktów do pielęgnacji twarzy ze składnikami aktywnymi.

Dla zdrowia starzejącego się organizmu zaleca się przyjmowanie przeciwstarzeniowych kompleksowych suplementów odżywczych dla kobiet i mężczyzn, które mogą wspierać starzejący się organizm, poziom hormonów i gospodarkę wodną, wzmacniać pamięć i przywracać ogólną kondycję organizmu. Zawartość najpotrzebniejszych składników, takich jak karnityna, żeń-szeń, astragalus, kwas foliowy , Ginkgo Biloba, z palmetem, fosfatydyloseryna przyniesie korzyści Twojemu ciału i wzmocni układ odpornościowy.

Zastosuj zastosuj w praktyce otrzymane informacje i nie zapomnij o najważniejszym - systematycznym przestrzeganiu wszystkich zaleceń i ostrzeżeń.

Autorka artykułu Julia Povoroznyuk jest lekarzem –dietetyk, terapeuta, członek Stowarzyszenia Dietetyków Ukrainy, Stowarzyszenia Terapii Profilaktycznej i Przeciwstarzeniowej. Holistyczne podejście integracyjne, przeciwdziałające starzeniu. Ukończyła Narodowy Uniwersytet Medyczny w Winnicy. MI Pirogov & nbsp; Shupyk na Oddziale Gastroenterologii i Dietetyków, Oddziale Terapii. Szkolenie od A.V. Primak (członek Instytutu Medycyny Funkcjonalnej, USA), Klinika Endokrynologii dr Kalinchenko (Moskwa), Międzynarodowy Instytut Medycyny Zapobiegawczej i Integracyjnej, Anti-Aging Medicine PreventAge (Moskwa) „Zdrowie układu mięśniowo-szkieletowego i wieku”. Autorka programu żywieniowego na odchudzanie, przyrost masy ciała, terapii żywieniowej dla dorosłych i dzieci. nutraceutyczna korekcja niedoborów, programy naprawcze układu pokarmowego, sercowo-naczyniowego, nerwowego, hormonalnego, oddechowego, przygotowanie do ciąży, nutraceutyczna korekcja ASD, autyzmu, ADHD u dzieci.

 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.