Facebook Pixel

Pić czy nie pić witamin w ciąży?

Pić czy nie pić witamin w ciąży?

W zasadzie wszystkie pytania dotyczące ciąży są kontrowersyjne i nie mają jednoznacznych odpowiedzi. Kwestie żywienia, sportu, dopuszczalnych obciążeń, niezbędnych dodatkowych preparatów były i są istotne dla każdej kobiety w ciąży.

Nowoczesny styl życia, jakość żywności, ekologia i wiele innych czynników niestety nie dodają zdrowia, a wszystko razem prowadzi do tego, że kobiece ciało potrzebuje pomocy. Przeciętna kobieta na Ukrainie z definicji otrzymuje mniej witamin i minerałów niż jest to wymagane, a jeśli chodzi o dwa życia, niedobór ten staje się krytyczny. Ale nie powinniśmy zapominać, że nadmiar witamin może być nie mniej szkodliwy dla obu niż ich brak.

Zanim zaczniesz brać nawet najbardziej zbilansowane i wysokiej jakości kompleksy witaminowe dla kobiet w ciąży, musisz udać się na pełne badanie i uzyskaj zalecenia od swojego lekarza. Tylko w tym przypadku witaminy i minerały przyniosą korzyści Tobie i Twojemu nienarodzonemu dziecku.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.