Facebook Pixel

Probiotyki Solgar

Probiotyki Solgar

Probiotyki są zawarte w  w produktach spożywczych: serach, sfermentowanym mleku pieczonym, kefirze, jogurcie oraz w specjalnie wyprodukowanych suplementach diety.

Solgar oferuje szeroka gama probiotyków.

Żywe mikroorganizmy (bakterie i drożdże) żyjące w jelitach nazywane są probiotykami.

Można je podzielić na lactobacilli, bifidobakterie i drożdże. Służą do poprawy funkcjonowania układu pokarmowego, przy przeziębieniach i chorobach alergicznych, częstym stresie, astmie, zapaleniu gardła, robaczycy, zapaleniu płuc.

Dla rodziców najważniejsze jest, aby ich dzieci były zdrowe i nie zachoruje, ale niestety nie zawsze tak jest.

Od urodzenia dziecko potrzebuje probiotyku, ponieważ. dopóki nie osiągnie prawidłowej równowagi w jelitach, istnieje ryzyko rozwoju dysbakteriozy, czyli braku pożytecznych bakterii.

Wtedy dziecko zaczyna komunikować się z innymi dziećmi, zarażając się ich drobnoustrojami , zaburzając równowagę swojej mikroflory, w wyniku czego zaczyna chorować na infekcje jelitowe, SARS i inne choroby. Tutaj znowu potrzebny jest probiotyk, który wzmocni odporność Twojego dziecka i zapobiegnie wielu chorobom.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.