Najbardziej świąteczny WonderBrunch z Biotusem

Najbardziej świąteczny WonderBrunch z Biotusem

Najbardziej świąteczny WonderBrunch to miejsce, w którym każda kobieta rozumie, jak trzeba być piękną, zadbaną, dobrą mamą, a nawet odnosi sukcesy w karierze.

 

Miło jest wiedzieć, że więcej osób rozumie : piękno bez zdrowia jest niemożliwe. Dlatego w WonderBox nie tylko rozmawialiśmy o tym, jak ważne jest zdrowie, ale także zostawiliśmy dla Ciebie drobne prezenty: witaminy i suplementy, które są idealne do utrzymania zdrowego i pięknego ciała.  Przez cały dzień w naszej strefie dużo mówiło się o tym, jak wybrać skuteczne wsparcie dla organizmu, które witaminy byłyby bardziej odpowiednie w danej sytuacji. A wiesz, czasami wydawało nam się, że dzień to za mało. I tak się stało :)

 

Naprawdę lubiłem być częścią tego wydarzenia i dzielić się sekretami dotyczącymi zdrowia i urody. Podziękowania dla organizatorów, uczestników za nastrój, rozmowy, uśmiechy i najlepsze towarzystwo tej soboty. Zobacz małą fotorelację z wydarzenia.


Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.