Facebook Pixel

Sok Goji: korzyści i zasady przyjmowania

Sok Goji: korzyści i zasady przyjmowania

Jagody Goji są bogate w wiele substancji przydatnych dla ludzkiego organizmu. Tylko 50 ml soku dziennie może dostarczyć organizmowi kompletny zestaw niezbędnych witamin, przeciwutleniaczy i pierwiastków śladowych. Możesz zwiększyć swoją odporność, odmłodzić komórki i spowolnić proces starzenia. Sok Goji jest bardzo popularny wśród osób odchudzających się i nie jest to zaskakujące, to naprawdę potężny sprzymierzeniec w walce o szczupłą sylwetkę.

Ważne jest prawidłowe picie soku, a mianowicie: ze względu na działanie tonizujące zaleca się stosowanie go rano. W żadnym wypadku nie należy przekraczać dawki 50 ml dziennie.

Ten produkt może być niebezpieczny dla alergików oraz osób, które obecnie lub na stałe przyjmują jakiekolwiek leki. Przeciwwskazaniem do spożywania soku może być wysoka gorączka, zatrucie.

Efekt picia alkoholu i palenia znacznie zmniejsza działanie soku.

Jeśli masz choroby przewlekłe, koniecznie skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem tego produktu.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.