Facebook Pixel

Yak_st vіtaminіv Solgar / Witaminy Solgar

Yak_st vіtaminіv Solgar / Witaminy Solgar

Już 65 Rocks American Company Solgar produkuje w 100% naturalne biologicznie aktywne dodatki najwyższej jakości. Na dzień dzisiejszy asortyment Solgar to ponad 500 pozycji witamina, minerały, rośliny lecznicze i produkty złożone . Firma Solgar zajmuje wiodącą pozycję w świecie biologicznie aktywnych suplementów klasy premium., Francja, Holandia, Izrael, kraje Ameryki Łacińskiej, Nowa Zelandia, Rosja i inne.

Produkty Solgar są wykonane wyłącznie z naturalnych składników bez dodatku kawałków barnique, aromatów i konserwantów. Produkty  Solgar jest hipoleagenny, odpowiedni dla wegetarian i nie mści GMO. Ostatnie laboratorium oparte na pozostałych osiągnięciach naukowych i rozwijane w USA z najwyższym międzynarodowym standardem GMP w celu ochrony życia mowy przed napływem wilgoci, światła i ciepła temperatury. Wybierając produkty Solgar, na zawsze będziesz przekonany, że wybierasz produkty zgodne z naszymi lekkimi standardami jakości.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.