Facebook Pixel

Dlaczego lepiej kupować u nas witaminy Solgar?

Dlaczego lepiej kupować u nas witaminy Solgar?

Jako klient możesz się zastanawiać, dlaczego kupować w tym sklepie Witaminy Solgar?  Przecież są one również sprzedawane w aptekach, i tam na pewno są oryginalne.

Szereg 40-60 pozycji produktów firmy jest prezentowanych w aptekach, a my oferujemy wybór 400 pozycji. Ceny  nasz jest również znacznie niższy.  Czemu? Ponieważ nasze witaminy pochodzą bezpośrednio z magazynu w USA, gdzie są produkowane, bez pośredników, a co za tym idzie, dodatkowych narzutów.

Witaminy Solgar słyną ze swojej jakości, ponieważ są na rynku na suplementy diety od 1947 roku. Firma ceni swoją nazwę i dlatego oferuje najlepszy produkt.

Produkty Solgar są odpowiednie dla osób z określonymi chorobami i schorzeniami. W wielu produktach znajdziesz witaminy w odpowiednich dla Ciebie formach i które będą dla Ciebie przydatne. Kupując produkty firmy, możesz mieć pewność, że wszystkie normy i standardy produkcyjne są dokładnie przestrzegane, ponieważ firma posiada „Złoty Standard”; jakość i wytwarza swoje produkty na najnowocześniejszym sprzęcie, a formuły są opracowywane w najnowocześniejszych laboratoriach.

Nasi konsultanci z przyjemnością dobiorą dla Ciebie indywidualne kompleksy, biorąc pod uwagę tylko Twoje potrzeby.

Witaminy z grupy Solgar

 W sklepie możesz wybierać spośród wielu witamin z grupy B: witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny, pirydoksal - 5 - fosforan, witamina B6 z magnezem), witamina B12 (kabolamina i metylokabolamina w postaci tabletek i płynów), witamina B1 (tiamina), witamina B2 (ryboflawina), witamina B3 (niacyna), biotyna ( witamina B7) w różnych objętościach, a także kompleksy witamin B (B complex '50', B complex '100', a także kompleksy witamin B i C - formuła straess).

Witamina E Solgar

Również w sklepie Biotus możesz wybrać witaminę E w różnych formach uwalniania i o różnej objętości substancji. Naturalna witamina E jest wytwarzana głównie z soi, ale ponieważ niektórzy ludzie są uczuleni na soję, Solgar stworzył witaminę E ze słonecznika (jest w postaci płynnej, dzięki czemu może być łatwo spożywana przez dzieci i osoby w wieku, które mogą być spożywane w kapsułkach). trudne do przełknięcia). Witamina z tej grupy występuje w różnych ilościach (są to 100 jm, 200 jm, 400 jm i 1000 jm) w celu zaspokojenia potrzeb szerokiego grona konsumentów. Najlepsza witamina E musi koniecznie składać się z mieszanki tokoferoli (alfa, beta, gamma), nasz produkt jest właśnie taki. Istnieje również szereg witamin E z selenem, ponieważ selen wspomaga wchłanianie tego nutraceutyku. I na koniec możesz też kupić suchą witaminę E w ilości 200 IU i 400 IU.

 Witamina C Solgar

Najpopularniejszą i najlepiej sprzedającą się witaminą na świecie jest oczywiście witamina C. Jest również reprezentowana w szerokim asortymencie w linii produktów Solgar. Wybór jest spory: witamina estrowa, czyli tzw. Ester C - nowa opatentowana forma bezkwasowej witaminy C, która nie podrażnia błony śluzowej żołądka i jest odpowiednia dla najbardziej wrażliwych osób. Ester C jest dostępny w kapsułkach i tabletkach o objętości 500 mcg i 1000 mcg. Dla tych, którzy preferują tradycyjne formy, jest kwas l - askorbinowy w tabletkach i kapsułkach.

Wit. Solgar B

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.