Facebook Pixel

Spirulina jest źródłem wszystkich potrzebnych organizmowi witamin i minerałów.

Spirulina jest źródłem wszystkich potrzebnych organizmowi witamin i minerałów.

Mikroalgi Spirulina zawierają prawie cały zestaw składników odżywczych znanych nauce. Są białka, tłuszcze, minerały, węglowodany, pierwiastki śladowe i witaminy.

Spirulina – to jedyny w swoim rodzaju kompleks witaminowo-mineralny. Zażywając tę cudowną algę, otrzymasz tyle składników odżywczych, ile potrzebujesz w danym momencie. Należy również pamiętać, że wszystkie substancje zawarte w spirulinie są pochodzenia naturalnego, a ich wpływ na organizm ludzki będzie jak najbardziej korzystny.

Algi zawierają również substancje, których po prostu nie można syntetyzować sztucznie, więc to prawdziwy magazyn cennych składników, które pomogą Ci poczuć się lepiej i wyglądać dobrze.

Czy są jakieś elementy, których nie zawiera spirulina? Tak, i ten fakt należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu najbardziej odpowiedniego dla Ciebie kompleksu witaminowo-mineralnego. Spirulina nie zawiera witamin D i C, a także ma bardzo niską zawartość jodu.

W sklepie internetowym firmy Biotus znajdziesz duży wybór spiruliny.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.